Her damlasında yaşam var

Propolis Damla

Arıların insanlığa hediye ettiği mucizevi bir bileşim olan propoliste 300’ü aşkın bileşik bulunur. Polifenol ve flavonoid gibi antioksidanlar, demir, kalsiyum, bakır ve manganez gibi mineraller, B ve C gibi vitaminlerden oluşan bu bileşik, yoğun yorucu ve stresli yaşam temposunun etkilerini hafifletir. Bağışıklık ve vücut direncinin artırılmasına katkıda bulunur. İlaç değildir, yardımcı gıda takviyesidir.

Propolis Neler İçerir ?

Kovandan alınan ham propolis içinde 300’ü aşkın bileşen ve aktif molekül, 22 yararlı besin maddesi vardır. Bu içerik, kovanın bulunduğu ekosisteme göre değişiklik gösterebilir ama propolis her koşulda vitamin, mineral, aminoasit ve çok yoğun bir antioksidan kaynağıdır.
%50
Reçine
%30
Balmumu
%10
Esansiyel Yağlar
%5
Polen Taneleri
%5
Mineral Maddeler, Organik İçerikler

Kimler Kullanabilir

Propolis Damlalar, kadın ya da erkek tüm yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir. Yetişkinler özellikle Organik Beezone Propolis Alkol Bazlı Damla’yı kullanırsa propolisin faydalarından daha fazla yararlanabilir.
Kullanımı

Her gün 20 damla
Günde en fazla 80 damla
Sıvılara ekleyerek, ya da bal, yoğurt, pekmez, ekmek gibi gıdalarla birlikte

Faydaları

Vücut sistemlerine destek
Direncin artırılmasına katkı sağlar
Besleyiciliği zengindir
Stresin etkilerini azaltmaya yardımcı olur

Nelere Dikkat Etmeli

Günde 80 damladan fazla kullanılmamalıdır.
Hamile ve emziren annelerin, doktora danışarak kullanması tavsiye edilir.

Büyüme çağında vücut bağışıklığının güçlü olması önemlidir. Propolis bağışıklık sistemini destekler. 3 yaş üstü - 12 yaş altı çocuklar Organik Beezone Propolis Damla’yı güvenle kullanabilir. Dikkat! 1 yaşından küçük çocuklar bal dahil hiçbir şekilde arı ürünü kullanmamalıdır.
Kullanımı

Her gün 10 damla
Günde en fazla 40 damla
Süt, meyve suyu, su gibi içeceklere, bal, pekmez, kek gibi çocukların sevdiği gıdalara damlatarak

Faydaları

Vücut sistemlerine destek
Direncin artırılmasına katkı sağlar
Besleyiciliği zengin
Büyümeyi ve gelişmeyi olumlu etkiler

Nelere Dikkat Etmeli

1 yaşından küçük çocuklara verilmemelidir.
1-4 yaş arasındaki çocuklarda kullanmak için doktora danışılmalıdır.

Beezone Kullanıcı Yorumları
Enver SARIGÜL
Pandemi süresince en çok güvendiğimiz destekçimizdi. Üstelik organik olması sayesinde çocuklarıma da hiç endişe etmeden verdim. Özellikle okullarda çocuklar arasında hastalıklar çok çabuk yayılabiliyor. BeeZone’un çocukları ve bizi koruyacağına inanıyorum.
Aygül TUGERTİMUR
Çocuklarınıza güvenle tükettirebileceğiniz yüksek kaliteli bir ürün. Siparişleri aynı gün kargoyla gönderiyorlar, ertesi gün elinize ulaşıyor. Teşekkürler.
Kadriye KURTULUŞ
İnternetteki propolis damla yorumlarını incelediğimde Beezone markasının duyulan memnuniyetin sıklıkla dile getirildiğini fark edip satın aldım. Çok şükür ki yorumlar sahte değilmiş, ilk kullanımdan itibaren daha iyi hissediyorum. Su ya da alkol bazlı olandan hangisini kullanacağınız size kalmış ikisi de gayet başarılı ancak yetişkinlere alkol bazlı olanı tüketmelerini tavsiye ederim.
Özlem KORKMAZ
İstanbul'dan sipariş verdikten sonra ertesi gün ürün elime geçti. Hızlı ve özenli kargo için teşekkür etmek istedim. Propolis damlayı uzun zamandır kullanıyorum ama Beezone markasını yeni keşfettim. Organik olması beni cezbetti açıkcası. Şuana kadar kullandıklarımın hiçbirinin organik sertifikası yoktu diye biliyorum.
Mahmut KURT
Alkol bazlı olan daha etkili diyorlar ama dini açıdan belki sıkıntı olur diye ben su bazlı olan Beezone propolis damlayı kullanıyorum. Su bazlı da gayet etkili, bana çok iyi geldi.
Sorular ve Cevapları